Контактирајте не

Грин Пауер

Адреса

Индустриска зона Pukou, Шенгжу, Жеџијанг, Кина / 312400

Е-пошта

info@pulsejetvalve.com

Телефон

0086-575-83105570
0086-575-83105510

Часови

Понеделник-петок: 9 до 18 часот
Сабота: 10 до 14 часот
Недела: Затворено


WhatsApp онлајн разговор!