за нас

Green Power Ко; Ltd е основана во 2005 година.

Имаме долгогодишно искуство во производство на пулсот вентил, преграда конектори, поправка дијафрагмата колекции, пилот, калеми, тајмери ​​и други додатоци. 

 

Нашата фабрика се наоѓа во индустриска зона Pukou, Shengzhou, Жеџијанг, Кина, се граничи со светска класа длабока вода пристаниште - Beilun пристаниште, 2 часа за да Шангај со автомобил, само 80kms далеку од меѓународниот аеродром Ningbo Lishe и Хангжу Xiaoshan Меѓународниот аеродром, при што ужива голема погодност сообраќај.

Квалитетот на нашите производи е строго контролиран во согласност со стандардот ИСО квалитет. совршен за производство и тестирање на опрема за, напреден систем за управување со квалитет, професионален производство и продажба на тимот гарантира нашата присилно услугата пред-продажба и по продажба на услуги.

Ние се задржи на политиката "Поволна цена, за време на испорака, постојан квалитет, непрекинат развој срце-до-срце сервис и win-win" на владата.

Им посакуваме топло добредојде на нови и стари клиенти во домашниот пазар и во странство да соработуваат со нас!


WhatsApp Online Chat !