Rreth nesh

Green Co energjisë; Ltd, u themelua në vitin 2005.

Ne kemi shumë vite përvojë në prodhimin e valvulave impuls, lidhësit bulkhead, kits riparim diafragma, pilot, mbështjellje, timers dhe pajisje të tjera. 

 

Fabrika jonë është në Pukou Zona Industriale, Shengzhou, Zhejiang, Kinë, adjoins klasit botëror port të thellë me ujë - port Beilun, 2 orë në Shangai me makinë, vetëm 80kms larg nga Ningbo Aeroporti Ndërkombëtar Lishe dhe Hangzhou Xiaoshan Aeroporti Ndërkombëtar, me ç'rast gëzon komoditet të madh të trafikut.

cilësinë e produkteve tona është rreptësisht i kontrolluar sipas standardeve të cilësisë ISO. Të përsosur prodhimin dhe testimin e pajisjeve, sistem të avancuar të menaxhimit të cilësisë, prodhimin profesional dhe shitjet e ekipit të garantuara me forcë shërbimin tonë të para-shitjes dhe pas shitjes.

Ne mbajmë politikën "çmim të favorshëm, në kohë të ofrimit, cilësi të qëndrueshme, zhvillimi i pandërprerë zemra-to-zemër të shërbimit dhe Win-win mënyrën".

Ne mirëpresim ngrohtësisht klientët e rinj dhe të vjetër në tregun e brendshëm dhe të huaj të bashkëpunojnë me ne!


WhatsApp Online Chat !