Kontrolluesi i valvulës së pulsit DMK-3CS-6 filtri i çantës

Përshkrim i shkurtër:

Kontrolluesi i valvulës së pulsit, filtri i çantës DMK-3CS-6: kontrolli i valvulës me më pak se 6 puls Kontrolluesi DMK-3CS-12: më pak se 12 copë kontrolli i valvulës së pulsit Kontrolluesi i valvulës së pulsit kuti hekuri për opsionin e klientit Ne premtojmë dhe avantazhet tona: 1. Ne jemi një fabrikë profesionale për prodhimin e kompleteve të valvulave të pulsit dhe diafragmës.2. Ne prodhojmë dhe furnizojmë seri të ndryshme dhe valvula pulsi me madhësi të ndryshme dhe komplete diafragme për opsion.3. Ne pranojmë valvul pulsi të bërë nga klienti, komplete diafragme një ...


 • Çmimi FOB:5 - 10 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:NINGBO / SHANGHAI
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Filtri i çantës së kontrolluesit të valvulës së pulsit

  DMK-3CS-6: kontrolli i valvulave me më pak se 6 puls

  IMG_5481

   

   

  Kontrolluesi DMK-3CS-12: më pak se 12 copë kontrolli i valvulës së pulsit

  IMG_5483

  Kontrollues i valvulës së pulsit të kutisë së hekurit për opsionin e klientit

  IMG_5480

   

  Ne premtojmë dhe avantazhet tona:

  1. Ne jemi një profesionist fabrike për prodhimin e kompleteve të valvulave të pulsit dhe diafragmës.

  2. Ne prodhojmë dhe furnizojmë seri të ndryshme dhe valvula pulsi me madhësi të ndryshme dhe komplete diafragme për opsion.

  3. Ne pranojmë valvul pulsi të bërë nga klienti, komplete diafragme dhe pjesë të tjera të valvulave bazuar në kërkesat e klientëve tanë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • PRODUKTET LIDHUR

  WhatsApp Online Chat!