Pajisje të shpejta PD40 1,5″ me dy kokë

Përshkrim i shkurtër:

PD40 Pajisje të shpejta me dy kokë 1,5" PD25 PD40 pajisje të shpejta me dy koka fiksohen me valvul turbo pulsi 1" dhe 1,5" Pajisje të shpejta me dy kokë dhe pajisje të shpejta me një kokë Trupi i valvulës së pulsit dhe trupi i lidhësit të trupit të pjesës së ndarë Punëtoria e prodhimit të montimit të pajisjeve të shpejta me dy koka apartament PS251 "Paketa e paletës me lidhës me kokë të vetme e gatshme për dorëzim në tregun ndërkombëtar Koha e ngarkimit: 7-10 ditë pas pagesës 100% të marrë Garancia: 1.5 vit pas largimit nga fabrika jonë, nëse është...


 • Çmimi FOB:5 - 10 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:NINGBO / SHANGHAI
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Pajisje të shpejta PD40 1,5" me dy kokë

  62.

   

  Pajisjet e shpejta PD25 PD40 me dy koka rregullohen me valvul turbo pulsi 1" dhe 1.5"

  IMG_5412

   

  Pajisje të shpejta me dy kokë dhe pajisje të shpejta me një kokë

  IMG_5416

  Punëtoria e derdhjes së trupit të valvulës së pulsit dhe trupi i lidhësit të pjesës më të madhe

  IMG_0236

   

  Apartament prodhimi i pajisjeve të shpejta me dy kokë

   e38eb70f

  PS25 1" Paketa e paletës me lidhëse me një kokë të vetme e gatshme për dorëzim në tregun ndërkombëtar

  IMG_9296

  Koha e ngarkimit:7-10 ditë pas marrjes së pagesës 100%.
  Garancia:1,5 vit pas largimit nga fabrika jonë, nëse artikulli është me defekt në garanci, Ne do të ofrojmë zëvendësim pa karikues shtesë (përfshirë tarifën e transportit) pasi të marrim produktet me defekt.

  Dorëzoj
  1. Ne do të organizojmë dorëzimin menjëherë pas pagesës nëse kemi ruajtje në magazinë tonë.
  2. Ne do të përgatisim mallrat menjëherë pasi të konfirmohen në PI dhe do t'i dorëzojmë sa më shpejt që të ndjekim PI dhe të kontraktojmë saktësisht kur mallrat janë përgatitur.
  3. Dorëzimi: me det, me ajër, me korrier si DHL, UPS, Fedex, TNT, ARAMEX dhe kështu me radhë.Ne gjithashtu pranojmë dërgimin e klientëve

  Ne premtojmë dhe avantazhet tona:

  1. Ne jemi një profesionist fabrike për prodhimin e kompleteve të valvulave të pulsit dhe diafragmës.
  2. Ne do të sugjerojmë mënyrën më të përshtatshme dhe ekonomike për dorëzim nëse keni nevojë, ne mund të përdorim bashkëpunimin tonë afatgjatë
  dërgues në shërbim bazuar në nevojat tuaja.
  3. Dosjet për zhdoganim do të përgatiten dhe do t'ju dërgohen pas dorëzimit të mallrave, sigurohuni që klientët tanë të mund të zhdoganojnë
  dhe duke e punuar biznesin pa probleme.FORMULARI E, furnizimi me CO për ju bazuar në nevojat tuaja.
  4. Veprim i shpejtë bazuar në nevojat dhe kërkesat e klientëve tanë.Ne do të organizojmë dorëzimin menjëherë
  pas pagesës së marrë kur kemi ruajtje. Ne organizojmë prodhimin në herë të parë nëse nuk kemi ruajtje të mjaftueshme.
  5. Ekipi ynë i shitjes dhe teknikës vazhdon të japë sugjerime profesionale herën e parë kur klientët tanë kanë
  çdo pyetje në lidhje me produktet dhe shërbimet tona.
  6. Klientët tanë gëzojnë mbështetje teknike gjithëpërfshirëse profesionale për valvulën e pulsit dhe sistemin pneumatik.
  7. Shërbimi profesional pas shitjes përmirëson dhe shtyn punën e klientëve tanë gjatë mandatit të tyre të biznesit pasi të zgjidhni të punoni me ne.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!