DC24V 1 "drejt lloj valvula impuls SCG353A044JT

Përshkrim i shkurtër:

DC24V 1″ straight type pulse valve Model: SCG353A044JT Structure: Diaphragm Working-pressure: 0.3–0.8MPa Ambient Temperature: -5 ~55 Relative Humidity: < 85 % Working Medium: Clean Air Voltage: AC220V DC24V Diaphragm Life: One Million cycles Port Size: 1″ Construction Body: Aluminium (diecast) Ferrule: 304 SS Armature: 430FR SS Seals: Nitrile or Viton (reinforced) Spring: 304 SS Screws: 302 SS Diaphragm Material: NBR / Viton Installation 1. Prepare supply and blow tube p...


 • FOB Çmimi: US $ 5 - 10 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DC24V 1 "valvula drejt tipit impuls

  SCG353A044JT: Model
  Struktura: Diafragma
  punës presion: 0.3-0.8MPa
  Ambient Temperatura: -5 ~ 55
  Lagështia relative: <85%
  Medium punës: Clean Air
  Voltage: AC220V DC24V
  Diafragma Life: Një milion cikle
  Port Size: 1 "

  99.

  Ndërtimi
  i Trupit: Alumin (Diecast)
  Ferrule: 304 SS
  armaturë: 430FR SS
  Seals: Nitrile ose Viton (përforcuar)
  Pranvera: 304 SS
  Screws: 302 SS
  Diafragma Materiali: NBR / Viton

  Instalimi
  1. Përgatitja e furnizimit dhe tub goditje tuba që i përshtaten specifikimet valvul. Shmangni instalimit
  valvulave nën tank.
  2. Sigurimi tank dhe tuba të shmangur fëlliqur, ndryshk ose grimcat e tjera.
  3. Sigurohuni burim ajrit të sigurt është i pastër dhe e thatë.
  4, kur mali valvola të gji tuba dhe dalje në baghouse, duke siguruar asnjë tepërt fije
  sealant mund të hyjë valvul vetë. Mbajtur të qartë në valvula dhe tub.
  5. Bëni lidhjet elektrike nga solenoid me kontrollues ose të lidheni pilot për portin RCA për valvul pilote
  6. Aplikoni presion të moderuar të sistemit dhe kontrolloni për rrjedhjet e instalimit.
  7. plotësisht presion sistemit.

  1 "impuls ASCO valvulave TPE / NBR kits diafragmë

  IMG_5317
  Cilësi më të mirë importuar diafragma do të përzgjidhen dhe të përdoret për të gjitha valvulat, me çdo pjesë kontrollohet në çdo procedurë të prodhimit, dhe të vënë në linjë kuvendit konform të gjitha procedurave. Ever valvula përfunduar do të merret defekt provë.
  Diafragma riparimin kits përshtaten për DMF pluhur seri koleksionist diafragma valvula
  varg Temperatura: -40 - 120C (material diafragma Nitrile dhe vula), -29 - 232C (Viton materiale diafragmë dhe vula)

  Ora Loading: 7-10 ditë pas pagesës të marra
  Garanci: jonë e garancisë valvula impuls është 1.5 vit, të gjitha valvulat vjen me bazë 1.5 vit Shitësit Garanci, nëse objekt i dëmtuar në 1.5 viti, ne do të ofrojmë zëvendësim pa shtesë ngarkuesin (duke përfshirë tarifë të anijeve), pas marrim produkte të dëmtuar.

  Dorëzojë
  1. Ne do të organizojmë të dorëzojë menjëherë pas pagesës, kur kemi ruajtje.
  2. Ne do të përgatisë të mallrave pas konfirmuara në kontratë në kohë, dhe të japë ASAP ndiqni kontratën pikërisht kur mallrat janë përshtatur
  3. Ne kemi një shumëllojshmëri të mënyrave për të dërguar mallrat, të tilla si nga deti, nga ajri, të shprehur si DHL , Fedex, TNT dhe kështu me radhë. Ne gjithashtu pranojnë shpëtojmë organizohet nga konsumatorët.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !