Брзи фитинзи PD40 1,5 инчи со двојна глава

Краток опис:

PD40 1,5" брзи фитинзи со двојна глава PD25 PD40 брзо фитинзи со двојна глава поправаат со турбо-пулсен вентил од 1" и 1,5" Брзи фитинзи со двојна глава и брзи фитинзи со една глава Тело на пулсот на вентилот и конектор на телото на преградата Работилница за производство на брзи фитинзи со двојна глава PS25 1 Палет со конектор за преграда со една глава подготвен за испорака на меѓународниот пазар Време на вчитување: 7-10 дена по 100% добиено плаќање Гаранција: 1,5 година по напуштањето на нашата фабрика, доколку е...


 • FOB Цена:САД $5 - 10 / парче
 • Мин. Количина на нарачка:100 Парче/парчиња
 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Пристаниште:NINGBO / ШАНГАЈ
 • Услови на плаќање:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Брзи фитинзи PD40 1,5" со двојна глава

  62.

   

  Брзи фитинзи со двојна глава PD25 PD40 се поправаат со турбо-пулсен вентил од 1" и 1,5"

  IMG_5412

   

  Брзи фитинзи со двојна глава и брзи фитинзи со една глава

  IMG_5416

  Работилница за леење на телото на пулсниот вентил и телото на конекторот на преградата

  IMG_0236

   

  Стан за производство на двоглави брзи фитинзи

   e38eb70f

  PS25 1" пакет палети со конектор за преграда со една глава подготвен за испорака на меѓународниот пазар

  IMG_9296

  Време на вчитување:7-10 дена по 100% примена
  Гаранција:1,5 година по напуштањето на нашата фабрика, ако предметот е неисправен во гаранција, ќе понудиме замена без дополнителен полнач (вклучувајќи такса за испорака) откако ќе ги добиеме неисправните производи.

  Испорача
  1. Ќе организираме достава веднаш по плаќањето доколку имаме складирање во нашиот магацин.
  2. Ние ќе ја подготвиме стоката веднаш откако ќе биде потврдена во ПИ и ќе ја испорачаме што е можно поскоро следејќи го ПИ и ќе договориме точно кога стоката е подготвена.
  3. Испорака: по море, по воздушен пат, по курир како што се DHL, UPS, Fedex, TNT, ARAMEX и така натаму.Ние, исто така, прифаќаме испорача организираме клиенти

  Ветуваме и нашите предности:

  1. Ние сме фабрички професионалец за производство на комплети за импулсни вентили и дијафрагма.
  2. Ќе ви предложиме најзгодно и најекономичен начин за испорака доколку ви треба, можеме да ја искористиме нашата долгорочна соработка
  шпедитер до услуга врз основа на вашите потреби.
  3. Досиејата за царинење ќе се подготват и ќе ви се испратат по испораката на стоката, проверете дали нашите клиенти можат да ги царинат
  и непречено работење на бизнисот.ОБРАЗЕЦ Е, снабдување со CO за вас врз основа на вашите потреби.
  4. Брза акција врз основа на потребите и барањата на нашите клиенти.Веднаш ќе организираме достава
  по плаќањето добиено кога имаме складирање. Ние организираме производство во прв пат ако немаме доволно складирање.
  5. Нашиот продажен и технички тим продолжува да дава професионални предлози за прв пат кога нашите клиенти имаат
  какви било прашања за нашите производи и услуги.
  6. Нашите клиенти уживаат сеопфатна професионална техничка поддршка за пулсен вентил и пневматски систем.
  7. Професионалната услуга по продажбата ја подобрува и ја поттикнува работата на нашите клиенти за време на нивниот деловен мандат откако ќе одберете да работите со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp онлајн разговор!