Контролер на пулсен вентил DMK-3CS-6 филтер за торбичка

Краток опис:

Контролор на пулсен вентил филтер за торбичка DMK-3CS-6: помалку од 6 пулсна контрола на вентил DMK-3CS-12 контролер: помалку од 12 парчиња контрола на пулсни вентили Контролор на пулсен вентил за железна кутија за опција на купувачот Ние ветуваме и нашите предности: 1. Ние сме фабрика професионалец за производство на комплети за пулсни вентили и дијафрагма.2. Ние произведуваме и снабдуваме различни серии и различни големини пулсни вентили и комплети за дијафрагма за опција.3. Прифаќаме импулсен вентил направен од клиент, комплети за дијафрагма и...


 • FOB Цена:САД $5 - 10 / парче
 • Мин. Количина на нарачка:100 Парче/парчиња
 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Пристаниште:NINGBO / ШАНГАЈ
 • Услови на плаќање:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Филтер за торбичка на контролер на пулсен вентил

  DMK-3CS-6: контрола на вентилот со помалку од 6 импулси

  IMG_5481

   

   

  Контролор DMK-3CS-12: помалку од 12 парчиња контрола на пулсниот вентил

  IMG_5483

  Контролер на пулсни вентили од железна кутија за опција за купувачи

  IMG_5480

   

  Ветуваме и нашите предности:

  1. Ние сме фабрички професионалец за производство на комплети за импулсни вентили и дијафрагма.

  2. Ние произведуваме и снабдуваме различни серии и различни големини пулсни вентили и комплети за дијафрагма за опција.

  3. Ние прифаќаме пулсен вентил, комплет за дијафрагма и други делови за вентили направени од клиентите врз основа на барањата на нашите клиенти.


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  WhatsApp онлајн разговор!