DB16 and DB120 diaphragm repair kits 2 1/2″ mecair VNP220 VEM220 dust controller valve

Përshkrim i shkurtër:

DB16 and DB120 diaphragm repair kits  2 1/2″ mecair VNP220 VEM220 dust controller valve   1. Diaphragm repair kit DB120 was suit for MECAIR 2.5″ pulse valve VNP220 VEM220 2. Diaphragm Material: Proprietary high performance engineering thermoplastic elastomer or Viton 3. If you need a large quantity, we can give big discount for you. 4. The products we have many in store, it will be sent out ASAP when we received the payments. Different series pole assemble for kinds pulse valves ...


 • FOB Çmimi: US $ 5 - 10 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DB16 dhe DB120 riparimin diafragma kits 2 1/2 "mecair VNP220 VEM220 kontrollues pluhur valvulave  

  DB120
  1. riparimin Diafragma kit DB120 ishte kostum për MECAIR 2.5 "valvula impuls VNP220 VEM220
  2. Diafragma Materiali: Patentuar performancë të lartë inxhinieri termoplastik elastomer ose Viton
  3. Nëse keni nevojë për një sasi të madhe, ne mund të japim zbritje të madhe për ju.
  4. Produktet e kemi shumë në dyqan, ajo do të dërgohet ASAP kur kemi marrë pagesat.
  Pol ndryshme seri të mblidhen për të valvulave lloje impuls përfshirë konsumatorëve bërë produktet

  IMG_5375

  Paketa nga kaci

   IMG_9296

   

   

  Ora Loading: 3-5 ditë pas pagesës të marra

  Garanci:  valvula ynë impuls dhe pjesë garanci është 1.5 viti, të gjitha valvulat vjen me bazë 1.5 vit Shitësit Garanci, nëse objekt i dëmtuar në 1.5 viti, ne do të ofrojmë zëvendësim pa shtesë ngarkuesin (duke përfshirë tarifë të anijeve), pasi kemi marrë produkte të dëmtuar.

  Dorëzojë
  1. Ne do të organizojmë të dorëzojë menjëherë pas pagesës, kur kemi ruajtje.
  2. Ne do të përgatisë të mallrave pas konfirmuara në kontratë në kohë, dhe të japë ASAP ndiqni kontratën pikërisht kur mallrat janë përshtatur
  3. Ne kemi një shumëllojshmëri të mënyrave për të dërguar mallrat, të tilla si nga deti, nga ajri, të shprehur si DHL , Fedex, TNT dhe kështu me radhë. Ne gjithashtu pranojnë shpëtojmë organizohet nga konsumatorët.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !