DB16 and DB120 diaphragm repair kits 2 1/2″ mecair VNP220 VEM220 dust controller valve

Краток опис:

DB16 and DB120 diaphragm repair kits  2 1/2″ mecair VNP220 VEM220 dust controller valve   1. Diaphragm repair kit DB120 was suit for MECAIR 2.5″ pulse valve VNP220 VEM220 2. Diaphragm Material: Proprietary high performance engineering thermoplastic elastomer or Viton 3. If you need a large quantity, we can give big discount for you. 4. The products we have many in store, it will be sent out ASAP when we received the payments. Different series pole assemble for kinds pulse valves ...


 • ФОБ Цена: US $ 5 - 10 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo / Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  DB16 и DB120 поправка дијафрагмата колекции 2 1/2 "mecair VNP220 VEM220 прашина контролер за вентил  

  DB120
  1. поправка дијафрагма комплет DB120 беше костим за MECAIR 2.5 "пулсот вентил VNP220 VEM220
  2. Материјал на мембраната: Комерцијален високи перформанси инженеринг термопластични еластомер или Viton
  3. Ако ви треба голема количина, ние може да даде голем попуст за вас.
  4. Производите имаме многу во продавница, тоа ќе бидат испратени побрзо кога ги добивме плаќања.
  Различни серии пол соберат за видови пулсот вентили вклучувајќи ги клиент производи

  IMG_5375

  Пакет со палета

   IMG_9296

   

   

  Се вчитува време: 3-5 дена по уплатата примена

  Гаранција:  Нашата пулсот вентил и делови гаранција е 1,5 година, сите вентили доаѓа со основен 1,5 година продавачи гаранција, ако објектот неисправни во 1,5 година, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен полнач (вклучувајќи превозот надомест), откако ќе ги примите на неисправни производи.

  Избави
  1. Ние ќе го организира достави веднаш по уплатата кога имаме складирање.
  2. Ние ќе се подготви добра по потврдена во договорот на време, и избави побрзо следат договорот точно кога стоката се прилагодени
  3. Имаме различни начини да се испрати стока, како од страна на морето, од воздух, се изразува како DHL , FedEx, ТНТ и така натаму. Ние исто така, прифати испорачуваме се организира од страна на клиентите.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !